Randi a múzeumban

Kalandjáték 60-90 percben

A Ráday Múzeum 2021-ben új élő történelmi, kosztümös programot szervez minden játékos kedvű látogató számára.

Jáva szigetének geológiája, ásványtana és földfejlődése

Szeretettel várjuk az érdeklődőket 2021. november 6-án szombaton 17 órára a Ráday Múzeumba Nagy Szabolcs Jáva szigetének geológiája, ásványtana és földfejlődése című előadására.

A részvétel ingyenes.
Kérjük, hogy hozzon magával maszkot. Belépés csak védettségi igazolvánnyal.

Információ: +36 76 486 226

Augusztus 20-i nyitvatartás

Kedves Látogatóink!

A Ráday Múzeum augusztus 20-án, és 21-én, pénteken és szombaton a szokásos nyitvatartási időszakban, 10.00-tól 18.00-ig várja vendégeit.

Augusztus 22-én, vasárnap intézményünk zárva tart.

Tárlatvezetések felnőtteknek

A Ráday Múzeum várhatóan 2021. júniusától ismét megnyitja kapuit

A látogatók az alábbi dokumentumok egyikének felmutatásával léphetnek be a múzeumba:

• védettségi igazolvány
  • igazolás a COVID elleni védőoltásról
  • igazolás negatív COVID tesztről (PCR vagy szerológiai teszt)

Kollégáink minden esetben ellenőrzik a dokumentumok meglétét.

Kérjük látogatóinkat, hogy hozzanak magukkal maszkot, és a látogatás ideje alatt viseljék azt. Szükség esetén a múzeum pénztárában egyszer használatos maszkot is vásárolhatnak. Munkatársaink biztosítják vendégeink számára a kézfertőtlenítés lehetőségét.

Virtuális Múzeumtúra - Múzeumpedagógiai segédanyagok

Múzeumpedagógiai ajánlatunk iskolás csoportok részére 2020. szeptembertől

Kedves Pedagógusok! Tisztelt Érdeklődők!

A járványhelyzetre való tekintettel múzeumunk az egészségügyi előírásoknak megfelelő szabályok betartásával várja a diákcsoportokat.

Reméljük, hogy találnak nálunk olyan programot, mellyel érdekesebbé tehetik az óvodai foglalkozásokat, iskolai órákat és szabadidős tevékenységeket tanítványaik, gyermekeik számára.

A Ráday Múzeum nyitvatartása az augusztus 20-i hosszú hétvégén

Kedves Látogatóink!

2020. 08. 20-tól 08. 23-ig múzeumunk zárva tart. Ezeken a napokon kizárólag előzetes bejelentkezés esetén tartunk nyitva.
Nyitás 08. 25-től.

Köszönjük szíves megértésüket!

Információk a Ráday Múzeum újranyitásáról

A Ráday Múzeum 2020. október 23-tól 2020. november 30-ig a koronavírus fertőzöttség miatt az alábbi, korlátozott nyitvatartással fogadja látogatóit:

A látogatás előtt 24-48 órával egyeztetés szükséges, az alábbi adatok megadásával:

• a bejelentő adatai (név, cím, telefonszám)
  • a látogatók létszáma
  • a tervezett látogatás időpontja

Egy-egy kiállítótérben csak maximum 10 fő tartózkodhat (beleértendő a múzeumi személyzet is). Nagyobb csoport elkülönítve mozoghat a múzeumban.

Információ Piros Ildikó előadására szóló jegyek visszaváltásáról

Megkezdődött Piros Ildikó elmaradt előadására szóló jegyek visszaváltása a Ráday Múzeum recepcióján.

Június 2-től (kedd) június 15-ig (hétfő) hétköznapokon, naponta 9-13 óra között között válthatják vissza jegyeiket. Ugyanebben az időszakban információért hívhatják a múzeum telefonszámát: +36 76 486 226

Szombat és vasárnap nincs mód a jegyek visszaváltására.

Kérjük, az információ megosztásával segítsék, hogy mindenkihez eljuthasson a hír. Köszönjük a segítségüket és a türelmüket

Feliratkozás Ráday Múzeum RSS csatornájára

Az oldal tetejére